Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

FireFox Proslavlja 25miliona Downloada

elitemadzone.org :: MadZone :: FireFox Proslavlja 25miliona Downloada

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7194 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Silencer
Član broj: 399
Poruke: 480
*.blueisp.co.yu.

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: FireFox Proslavlja 25 miliona Downloada01.03.2005. u 14:19 - pre 234 meseci
Svaka cast ne znam odusevljen sam. Pre sam koristio Galeon web browser koji mi dobro sluzio dok jednog dana nisam popizdeo i trazio dobru alternativu i to je bio Firefox koji koristim i nikad mi nije pravio probleme.
Sto se mene tice ja bi na ES meto cim detektuje IE da mu izadje popup download firefox :P
Inace jedva cekam devel. verziju koja bi trebalo u martu da izadje i da vidim dal ce da urade ono sto su napisali u roadmapu.
Inace me plasi taj gbrowser koji bi mogo da zakopa firefox kao i NS Browser G2 koji sam pogledao betu i video stvarno neke lepe stvarcice tipa automatsko popunjavanje forme password editora koji je skorz fensi i odlican.
A IE :) IE moze da ceka leto pa da vidimo tu 7.0 BETA verziju :) mada od njih nema leba.
 
Odgovor na temu

Milos Dedijer
SQA Engineer
Čačak/Beograd

Milos Dedijer
Član broj: 25147
Poruke: 1159
*.dial.InfoSky.Net.



+10 Profil

icon Re: FireFox Proslavlja 25miliona Downloada01.03.2005. u 15:00 - pre 234 meseci
Pazi ja ne koristim IE samo zato sto je spor, prazan(toolbar), nema extenzije, nije otvoren za configuration, i jos 1000stvari... ;)

Pazi supalj je i FF i IE i Opera ali najvise se koristi IE pa stoga je i najvise pokusavan da bude exploitovan sto dovodi do toga da za njega ima najvise exploita... tesko da moze da se uradi browser koji nije supalj donekle... Sad se koristi FF pa ce i on biti exploitovan, ali kad se sazna za eksploit neko to javi proizvodjacu i to bidne sredjeno za cas, dok je IE supalj koliko god stancovali one update + ko jos skida te updateove(svako iole normalan) jer cu pre javiti open source zajednici za exploit nego vasljivim milijarderima koji nemogu to da rade sami samo nece da priznaju...

E ako ja znam sta sam sad napricao ubijte me...

da vidimo...
Make me a sandwich!
What? Make it yourself.
sudo Make me a sandwich!
Okay!




[url=http://blog.b92.net/user_stuff/uplo
ad/600/luter.1600.jpg] Martin Luter?
[/url]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: FireFox Proslavlja 25miliona Downloada

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7194 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.