Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Napravite sopstveni COOKIE remover !!! Najmanji alat ovakve vrste \ 100%

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Napravite sopstveni COOKIE remover !!! Najmanji alat ovakve vrste \ 100%

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10198 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Napravite sopstveni COOKIE remover !!! Najmanji alat ovakve vrste \ 100%29.07.2004. u 13:24 - pre 240 meseci
Bojane, ma naravno da ne radim u DOS-u njegovo pominjanje ja bilo cisto figurativno...
inace zaista nece da obrise cookies kada se stavi path iza del komande, dok na pr. onaj moj kod gore radi savrseno :)
 
Odgovor na temu

baba_sera
BGD

Član broj: 30512
Poruke: 20
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Napravite sopstveni COOKIE remover !!! Najmanji alat ovakve vrste \ 100%29.07.2004. u 13:35 - pre 240 meseci
POSTO VAM SE SVIDJA OVO, DA VIDIMO NEKE DRUGE IDEJE ZA COOKIES REMOVER, DANAS ILI SUTRA CU DA POSTAVIM USAVRSENU VERZIJU ALI SE NADAM DA I VI IMATE NEKA RESENJA?

Predlog za linux i druge kako da probaju:

Probajte sa najobicnijim kodom tj ovako:

Prepostavimo da su vam cookies u c:\documents and settings\%USERNAME%\cookies

Samo otkucajte ovo i nema da ne radi:

cd..
cd..
cd..
cd..
cd..
cd c: //Ako startujete iz d: ili sa e:
cd documents and settings
cd %username%
cd cookies
del *.txt
y
cd.. //Ovo stavite uvek da vas nepita yes or no

I ljudi ovo je samo za XP i ako koristis IE a cookies se mogu naci i skroz drugacijoj lokaciji.
Hajde probajte i bice vam jasno...




Evo menjam i potpis, ljudi ne idite u bioskop da gledate ANDJELE2, ali ako ste napaljeni kupite pirata !!!
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Napravite sopstveni COOKIE remover !!! Najmanji alat ovakve vrste \ 100%29.07.2004. u 13:44 - pre 240 meseci
Code:
cd %USERPROFILE%\cookies\
del *.txt

Kod mene ovo radi 100%... probaj sero nemoj da bezveze komplikujes...
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Napravite sopstveni COOKIE remover !!! Najmanji alat ovakve vrste \ 100%29.07.2004. u 13:54 - pre 240 meseci
Evo za FF 0.9
Code:
cd %USERPROFILE%\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\default.ee9
del cookies.txt

Radi...
 
Odgovor na temu

baba_sera
BGD

Član broj: 30512
Poruke: 20
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Napravite sopstveni COOKIE remover !!! Najmanji alat ovakve vrste \ 100%29.07.2004. u 17:05 - pre 240 meseci
Kako da vam stavim attach, nesto mi nije jasno a i onako sam novi na ovom forumu pa nisam upoznat sa svim cakama.Imam zanimljiv programcic za brisanje svih vrsta cookies-a (IE,MOZILA,OPERA...)

Unapred hvala !!!
Evo menjam i potpis, ljudi ne idite u bioskop da gledate ANDJELE2, ali ako ste napaljeni kupite pirata !!!
 
Odgovor na temu

dusantod
BMC System Engineer
Seavus DOO
BGD

Član broj: 46885
Poruke: 164
*.adsl.verat.net.

ICQ: 640997805
Sajt: www.moj-kuvar.in.rs


+1 Profil

icon Re: Napravite sopstveni COOKIE remover !!! Najmanji alat ovakve vrste 100%17.06.2010. u 08:52 - pre 168 meseci
Pokusaj sa nekim fileshare web stranicama (npr rapidshare i slicni njemu) ili ako je mali program promeni mu ekstenziju sa xxx.xxx na novu xxxx.xxx.nesto i ako takav na dnu tovje poruke imas opciju "Upload uz poruku" pa tamo dodaj fajl

Citat:
baba_sera: Kako da vam stavim attach, nesto mi nije jasno a i onako sam novi na ovom forumu pa nisam upoznat sa svim cakama.Imam zanimljiv programcic za brisanje svih vrsta cookies-a (IE,MOZILA,OPERA...)

Unapred hvala !!!



he he ja tek sad video datum posta
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Napravite sopstveni COOKIE remover !!! Najmanji alat ovakve vrste \ 100%

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10198 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.