Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ovo prosto moram podeliti sa vama... ko razume shvatice...

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: ovo prosto moram podeliti sa vama... ko razume shvatice...

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 10251 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: ovo prosto moram podeliti sa vama... ko razume shvatice...25.01.2011. u 15:37 - pre 162 meseci
Ne znam koji ste to vi, niti znam o cemu se radi u ovim tvojim pitanjima, jer ne vidim kakve veze ima voljenje sa pijenjem leka, te ne mogu da odgovorim na njih. Niti pa hocu bilo koga da izvodim na pravi put ako ne moram (a i za koga moram vazi da bolje da postane covek makar me i mrzeo) , nego hocu da svako plati za ono sto je radio, tj ko je sta kuvao to i neka kusa. Zasto bi to vazilo samo za jedne, a za druge ne, pri cemu ti drugi uvek ocekuju da ih neko drugi vadi iz ovana u koja su sami upali, a nikad oni sami? Mozda da ta pitanja postavis ovima iz teme, oni se razumeju u ta "voljenja" i druge slicne gluposti. Ja sam tu tanak.

BTW, sto se tice tih mudrosti "kakvi su da su moji su" tu vec treba malo dramamina da se ta gnusnost svari. To mi je bas skoro jedan pominjao u vezi jednog bivseg drugara koji je prvo bio "veliki bizmismen" na sumnjive nacine a onda je skoro postao robijas. E pa mozda su takvi njegovi i tvoji, za mene je to djubre koje ne treba nikad pustiti iz zatvora. Isto i za ove vazi. Mada sve to nema bas nikakve veze sa temom, i ne vidim zbog cega ti neprekidno skreces bilo koju temu tim besmislicama o nekakvim voljenjima i mrznjama i drugim emotivnim... besmislicama. Mada nisi jedini, primetio sam da se i van ove zemlje u poslednje vreme razni "mislioci" za moj ukus malo previse bave tim budalastinama.

Voleo, mrzeo, koga boli uvo, ko je bolestan - ima da pije lek, ako nece da ga pije dobice ga na silu, ko hoce da jede - ima sam da smisli kako ce da kupi lebac a ako nece moze slobodno da crkne gladan, a koga boli uvo za njihova smesna plakanja, to je cela filozofija.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: ovo prosto moram podeliti sa vama... ko razume shvatice...25.01.2011. u 15:51 - pre 162 meseci
Opet ti kao po nekom diktatu glumis ludilo :)

'Moji' nisu kriminogeno! Ja sam samo programer :)

Nekad sam i kopao, riljao, mesao malter,... za novac :)

Ako si toliki autosovinista - brate siroko ti polje, sretan put!
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: ovo prosto moram podeliti sa vama... ko razume shvatice...25.01.2011. u 16:09 - pre 162 meseci
Kakve veze ima to sa temom, sta je autosovinista, i sta tacno ima tu gore ludacki? Jel sto nema trtljanja o nekakvim "emocijama" i nema bolesti tipa "ako je on gono koje treba zatrti, ali nas je, bre" ? Pa nisu svi na ovom svetu bolesni kao neki pa da su im "emocije" najvaznije na svetu i da ne umeju da se kontrolisu. Vi koji god bili ima da ostanete u rupi sve dok ne porastete pa naucite da se kontrolisete. A ako vam smeta sto ste u rupi pa kmecite tamo, koga briga, to je zdravo, a i koga rupa ne ubije taj ce da bude jaci posle. U stvari, u neku ruku je to dobro, sto postoje ovi "emotivni". Jer koga bi onda ovi normalni i zdravi iskoriscavali da nema takvih.

Ali ipak sve to nema veze sa prostom cinjenicom da ako neko hoce da jede lebac ima sam da ga stvori jer nece niko da mu ga da dzabe zato sto je to vreme proslo. I to je to. Kome se ne svidja nek se zali upravi vodovoda ili neka se obesi.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: ovo prosto moram podeliti sa vama... ko razume shvatice...25.01.2011. u 16:19 - pre 162 meseci
Emocije su zdrave kad covek ima ideju za sta radi i za koga radi...

Ako covek radi kao Ekrem kuca-pos'o-kuca onda mu najzdravije da se sam samoubije :)
Niko od nas ne radi da bi bio masina, nego da oseti blagodeti svog rada, doduse
nekog i sam rad cini srecnim :)

Treba da se radi, treba projekat, rezultat, cilj...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: ovo prosto moram podeliti sa vama... ko razume shvatice...

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 10251 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.