Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nemoguce boot-ovati Xp instalaciju sa diska?!

[es] :: Windows desktop :: Nemoguce boot-ovati Xp instalaciju sa diska?!

[ Pregleda: 1241 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Tille_R
sdfsdf

Član broj: 56473
Poruke: 8
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: sdfsdf.sdgfdfg.dfg


Profil

icon Nemoguce boot-ovati Xp instalaciju sa diska?!10.06.2010. u 01:47 - pre 169 meseci
Racunar mi se gadno usporio u zadnjih par dana,neki programi ne rade,browser-e nekad mogu da pokrenem ,nekad ne itd.
Naravno,pokusao sam reinstalaciju,medjutim,nakon butovanja sa diska,instalacija ne krece,ne mogu da formatiram particiju. Iz Windows-a mogu samo da pregazim instalaciju,ali problemi ostaju cak i kad reinstaliram programe.Avira ne detektuje nista,cak ni u safe modu.Da li neko moze da mi kaze kako da formatiram c i command promt-a?
You Are Victorious!
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6610
*.adsl-3.sezampro.yu.



+537 Profil

icon Re: Nemoguce boot-ovati Xp instalaciju sa diska?!10.06.2010. u 01:53 - pre 169 meseci
Možda da prvo ispitaš da li je hard disk ispravan.
Takođe i RAM proveri.
 
Odgovor na temu

Tille_R
sdfsdf

Član broj: 56473
Poruke: 8
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: sdfsdf.sdgfdfg.dfg


Profil

icon Re: Nemoguce boot-ovati Xp instalaciju sa diska?!10.06.2010. u 15:33 - pre 169 meseci
Isprobao i jedno i drugo,rade normalno... Da li neko moze da mi kaze kako da formatiram particiju iz dos-a?

You Are Victorious!
 
Odgovor na temu

NediM19

Član broj: 246206
Poruke: 72



+8 Profil

icon Re: Nemoguce boot-ovati Xp instalaciju sa diska?!11.06.2010. u 12:14 - pre 169 meseci
Cekaj, hajde ovako. Ti zelis da reinstaliras sistem koliko sam shvatio, ali kada dodjes do djela kada treba da formatiras disk izbaci ti poruku tipa da nije pronasao nijedan disk na tvom racunaru? Vjerovatno imas sata disk, e sada ako zelis da ti prodje instalacija najjednostavnije ti ja da odes u bios i iskljucis AHCI, odnosno iskljucis native SATA mod! Pozdrav i javi sta si uradio!
 
Odgovor na temu

Tille_R
sdfsdf

Član broj: 56473
Poruke: 8
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: sdfsdf.sdgfdfg.dfg


Profil

icon Re: Nemoguce boot-ovati Xp instalaciju sa diska?!13.06.2010. u 01:27 - pre 169 meseci
Ne,kad krene da butuje instalaciju sa cd-a,izbaci onaj deo "inspecting system" i prestane. Znaci ne pokrece instalaciju,tj ne dolazim do dela gde mogu da formatiram particije. Uglavnom,hvala na trudu,instalirao sam sistem na drugu particiju,a onda na ovu,izgleda da je bio problem u boot.ini-ju ili tako nesto,posto je nakon instalacije XP-a na drugoj particiji,sve normalno krenulo da radi,tj uspeo sam da formatiram C. Hvala jos jednom na pomoci.
You Are Victorious!
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Nemoguce boot-ovati Xp instalaciju sa diska?!

[ Pregleda: 1241 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.