Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet

[es] :: ISP :: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet
(TOP topic, by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 333421 | Odgovora: 1121 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
*.vdial.verat.net

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet20.04.2004. u 10:21 - pre 243 meseci
A jel bi ste mogli umesto nemackog MTV-a da stavite neki koji je na engleskom.
 
Odgovor na temu

Milan Andjelkovic
Product Manager
Tegus Medical
Beograd

Član broj: 4476
Poruke: 3281
*.verat.net

Sajt: www.linkedin.com/in/milan..


+8 Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet20.04.2004. u 10:24 - pre 243 meseci

Šta je sa blokovima 6x, kada se oni planiraju? Mene konkretno zanima 62.

[Ovu poruku je menjao Milan Andjelkovic dana 20.04.2004. u 12:25 GMT]
ex.mangel
 
Odgovor na temu

[email protected]
Beograd

Član broj: 24730
Poruke: 15
*.rvkds.net

Sajt: www.perica.com


Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet20.04.2004. u 10:25 - pre 243 meseci
Citat:
mca:
E stvarno su sjajni.
Isto je kad pozoves bilo koga. Sve neodredjeni odgovori, bice danas, sutra, prekosutra, do kraj godine...
Kad sam zavo IKOM zbog interneta, u aprilu 2003, rekli su mi za mesec dana, i tako mesec po mesec prodje godina.

I kad sam zvao pre mesec dana zadnji put, kazu bice do kraja godine...

E moje komercijalne firme, sa nadzemnim vodovima...



SUPPORT:

-Odgovor nije ne precizan.Vi od mene trazite da vam kazem satnicu,a ja za to trenutno nisam spreman,dok ne dodje precizan izvestaj sa terena.Razlika izmedju Radijus-Vektor i IKOM-a;IKOM radi po Rumunskom principu nadzemnih vodova,sa krova na krov.To odgovorno tvrdim(bar je tako bilo dok sam ja radio u toj firmi).Radijus-Vektor veci deo svoje teritorije pokriva optickim kablovima i podzemnim vodovima.Nadam se da ste sada malo zadovoljniji odgovorom.Naravno kolege iz IKOM-a duboko postujem.

[Ovu poruku je menjao [email protected] dana 20.04.2004. u 12:54 GMT]
 
Odgovor na temu

[email protected]
Beograd

Član broj: 24730
Poruke: 15
*.rvkds.net

Sajt: www.perica.com


Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet20.04.2004. u 10:27 - pre 243 meseci
Citat:
Milan Andjelkovic:

Šta je sa blokovima 6x, kada se oni planiraju? Mene konkretno zanima 62.

[Ovu poruku je menjao Milan Andjelkovic dana 20.04.2004. u 12:25 GMT]



support

Odgovor je isti kao za blok 44,aktivno se radi u tom delu mreze.
 
Odgovor na temu

[email protected]
Beograd

Član broj: 24730
Poruke: 15
*.rvkds.net

Sajt: www.perica.com


Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet20.04.2004. u 10:28 - pre 243 meseci

-Legalno potpisani ugovor:MTV za Centralnu Evropu je na Nemackom.Za pustanje tog kanala na drugom jeziku nemamo legalno odobrenje.
 
Odgovor na temu

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
*.vdial.verat.net

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet20.04.2004. u 12:55 - pre 243 meseci
A kolike su sanse da potpisete ugovor da nam ponovo pustate Canal+.

I po pitanju interneta jel ima sanse da uvedete flat tarife za vece brzine od 128kbit/s primera radi KDS daje 256 kbit/s za 2000din
 
Odgovor na temu

[email protected]
Beograd

Član broj: 24730
Poruke: 15
*.rvkds.net

Sajt: www.perica.com


Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet20.04.2004. u 13:02 - pre 243 meseci
support


-za sada vrlo male,ali cu preneti Vasu sugestiju
-da,planiramo nove pakete,trenutna ponuda je promotivnog karaktera

sugestija:

-svi kablovski operateri u svom imeni imaju KDS,PTT KDS,Radjus-Vektor KDS,SBB KDS,predpostavljamo da se radi o ponudi SBB KDS-a

[mod: izbačen nepotreban citat]

[Ovu poruku je menjao Milan Andjelkovic dana 21.04.2004. u 00:12 GMT]
 
Odgovor na temu

[email protected]
Beograd

Član broj: 24730
Poruke: 15
*.rvkds.net

Sajt: www.perica.com


Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet20.04.2004. u 13:09 - pre 243 meseci
Problem je sto je tamo malo strucnih ljudi i ako ih upitate za nesto konkretno reci ce vam da cekate, da nije lepo vreme, da ostavite podatke, kao javice vam se.... ali retko kada. E , ali ako zapretis da ces nesto konkretno da uradis, npr. da dovedes neki vid konkurencije, mozda ces se i omastis, jer su na to osetljivi.

Inace, sekretarice, MORAJU da budu ljubazne, ali ne znaju nista vise od toga.

Toliko za sada. Za pocetak.[/quote]


support

Nadam se da Vam imena firmi kao sto su :beotelnet,Serbian On line,IKOM znace nesto.Ekipa koja radi u sektoru kablovskog interneta ima visegodisnje iskustvo.I ako nesto ne znamo,brzo ucimo

S'postovanjem
 
Odgovor na temu

draganbg82
Dragan Tomic
Beograd

Član broj: 9415
Poruke: 294
*.ptt.yu



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet20.04.2004. u 13:45 - pre 243 meseci
Gore pljuje IKOM (Rumunski princip bla bla) , a sada me pita da li mi imena firmi... IKOM znace nesto, u fazonu kao poznati, dobri dza , bu. Kakva protivrecnost. :(

[mod: izbačen nepotreban citat]

[Ovu poruku je menjao Milan Andjelkovic dana 21.04.2004. u 00:12 GMT]
Sve sto radis, radi sa silom.
 
Odgovor na temu

FireProxy
Beograd

Član broj: 19043
Poruke: 77
*.sbb.co.yu



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet20.04.2004. u 14:52 - pre 243 meseci
Citat:
[email protected]:



SUPPORT:

-Odgovor nije ne precizan.Vi od mene trazite da vam kazem satnicu,a ja za to trenutno nisam spreman,dok ne dodje precizan izvestaj sa terena.Razlika izmedju Radijus-Vektor i IKOM-a;IKOM radi po Rumunskom principu nadzemnih vodova,sa krova na krov.To odgovorno tvrdim(bar je tako bilo dok sam ja radio u toj firmi).Radijus-Vektor veci deo svoje teritorije pokriva optickim kablovima i podzemnim vodovima.Nadam se da ste sada malo zadovoljniji odgovorom.Naravno kolege iz IKOM-a duboko postujem.

I sve se opet svodi na to da VECI deo teritorije pokrivate optikom i podzemnim vodovima. A sta je sa delom koji ne pokrivate tako? Veza izmedju 70-og i 44-og bloka je samo jedan od primera? Ne zelim da kazem da ste najgori ali meni se cini da je u pitanju bila trka za trziste i da niste vodili racuna gde i kako cete postavljati vodove, pa iz tog razloga internet kasni. Zlatna groznica se zavrsila i sada svako radi na usavrsavanju iskopavanja zlata. Tako se i vi trudite, u ostalom kao i svi drugi operateri, da svoje greske ispravite, a to se opet lomi na nasim ledjima.
Pozdrav
When the program is being tested, it is too late to make design changes.
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.absolutok.net

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet20.04.2004. u 17:04 - pre 243 meseci
jedno malo bitnije pitanje...

da li je apsolutno bilo neophodno koristiti S opseg za kablovsku zato sto ga relativno mali broj televizora podrzava (moj Samsung iz 98 godine NE)

pitam jer nemam (u Obrenovcu) IBC, RTL, TV5 i jos jedan (**** ga nema ga a znam da treba da ih bude 52)

poenta je cemu kanali na tim mestima, kada ce relativno (ponavljam) mali broj ljudi da ih "uhvati"???


ili da svi pokupujemo nove televizore???


izvinjavam se ako sam se negde pogresno izrazio, ali ovo mi bas i nije struka...

hvala...

“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

[email protected]
Beograd

Član broj: 24730
Poruke: 15
*.rvkds.net

Sajt: www.perica.com


Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet21.04.2004. u 08:35 - pre 243 meseci
Citat:
draganbg82:
Gore pljuje IKOM (Rumunski princip bla bla) , a sada me pita da li mi imena firmi... IKOM znace nesto, u fazonu kao poznati, dobri dza , bu. Kakva protivrecnost. :(

[mod: izbačen nepotreban citat]

[Ovu poruku je menjao Milan Andjelkovic dana 21.04.2004. u 00:12 GMT]



support

Postovani gospodine Tomicu,

U mom sistemu vrednosti to sto sam Vam napisao nije "pljuvacina".Kolege,moje prijatelje iz IKOM-a postujem,ali sam duzan da Vam pojasnim nacin rada firme u kojoj sam zaposlen.Trazili ste poredjenje,dao sam Vam poredjenje.



[Ovu poruku je menjao Milan Andjelkovic dana 21.04.2004. u 16:12 GMT]
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.absolutok.net

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet21.04.2004. u 14:07 - pre 243 meseci
ponavljam pitanje od juce....


dodajem: hoce li uskoro biti novih kanala i kojih?

ps eurosport na IKOM-u ide na engleskom???

ricky
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

FireProxy
Beograd

Član broj: 19043
Poruke: 77
*.sbb.co.yu



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet21.04.2004. u 14:31 - pre 243 meseci

Pa i na KABLJEDAN-u ide na engleskom..........
Zar ne?
When the program is being tested, it is too late to make design changes.
 
Odgovor na temu

Rajkovic
Novi Beograd

Član broj: 25100
Poruke: 5
*.yubc.net



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet21.04.2004. u 18:17 - pre 243 meseci
nemam sta da dodam....imam APSOLUTNO ista iskustva kao FireProxy, s tim sto sam poslednji put od veoma ljubaznog gospodina (koga inace stalno trazim - od devojaka slaba vajda ;) dobio malo konkretnije informacije vezano za blok 45 u kome zivim.....i po prvi put sam imao utisak da se nesto "mrda" vezano za moj blok....

inace, razlog zbog koga ih jos nema u 45-om je to sto (po njihovim recima ) jos uvek ne mogu da nam pruze dovoljno kvalitetnu uslugu.......

I meni izuzetno smeta sto nisu malo (malo???!) brzi, bas zato sto im je to u interesu - kako sami kazu, ali ok....navikli smo da sve moramo da cekamo, pa cemo docekati valjda i ovo..............

Mislim da je sustina cele "frke" oko Radijus-vektora i ostalih cable operatera to sto smo svi toliko iznureni dial up-om i gladni malo normalnog interneta.........ja sam u trenucima tuge sebi govorio kako bi me zadovoljio BILO KAKAV cable net......makar i 28.800 :) samo da konacno svecano pred celim blokom izgazim svoj modem.........

Jos nesto....moramo priznati da je korektno s njihove strane sto imamo s kim i ovde da popricamo.....

Pozdrav svima!
 
Odgovor na temu

FireProxy
Beograd

Član broj: 19043
Poruke: 77
*.absolutok.com.



Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet21.04.2004. u 23:10 - pre 243 meseci
Citat:
Rajkovic:
Mislim da je sustina cele "frke" oko Radijus-vektora i ostalih cable operatera to sto smo svi toliko iznureni dial up-om i gladni malo normalnog interneta.........ja sam u trenucima tuge sebi govorio kako bi me zadovoljio BILO KAKAV cable net......makar i 28.800 :) samo da konacno svecano pred celim blokom izgazim svoj modem.........


Ja sam, da budem iskren, digao ruke od njihovog interneta. Hvala bogu pa ima i drugih resenja kod nas po blokovima, te mi brzi pristup bez dial-up-a nije stran. O cemu se radi? Kada bih poceo o tome mozda bih opet istrpeo seriju prozivki ("ubi me prejaka rec")..... Samo cu reci Bezicna komunikacija..........
A Radijus ako se seti da jednog dana dodje u nase krajeve - seti se, ako ne, ja cu biti srecan i sa 512Kb/s......

P.S. Sada da dodju iz Radijusa i ponude da mi sutra uvedu internet morali bi da budu PUUUUUUUUUUNO povoljniji od trenutne opcije koju imam.
When the program is being tested, it is too late to make design changes.
 
Odgovor na temu

[email protected]
Beograd

Član broj: 24730
Poruke: 15
*.rvkds.net

Sajt: www.perica.com


Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet22.04.2004. u 09:05 - pre 243 meseci
Citat:
Rajkovic:
nemam sta da dodam....imam APSOLUTNO ista iskustva kao FireProxy, s tim sto sam poslednji put od veoma ljubaznog gospodina (koga inace stalno trazim - od devojaka slaba vajda ;) dobio malo konkretnije informacije vezano za blok 45 u kome zivim.....i po prvi put sam imao utisak da se nesto "mrda" vezano za moj blok....

inace, razlog zbog koga ih jos nema u 45-om je to sto (po njihovim recima ) jos uvek ne mogu da nam pruze dovoljno kvalitetnu uslugu.......

I meni izuzetno smeta sto nisu malo (malo???!) brzi, bas zato sto im je to u interesu - kako sami kazu, ali ok....navikli smo da sve moramo da cekamo, pa cemo docekati valjda i ovo..............

Mislim da je sustina cele "frke" oko Radijus-vektora i ostalih cable operatera to sto smo svi toliko iznureni dial up-om i gladni malo normalnog interneta.........ja sam u trenucima tuge sebi govorio kako bi me zadovoljio BILO KAKAV cable net......makar i 28.800 :) samo da konacno svecano pred celim blokom izgazim svoj modem.........

Jos nesto....moramo priznati da je korektno s njihove strane sto imamo s kim i ovde da popricamo.....

Pozdrav svima!



support

Hvala,kao sto sam vec napisao,trudicemo se da budemo jos bolji.trenutno je velika akcija sredjivanja stanja u bloku 45.To je zadnja informacija.
 
Odgovor na temu

[email protected]
Beograd

Član broj: 24730
Poruke: 15
*.rvkds.net

Sajt: www.perica.com


Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet22.04.2004. u 09:07 - pre 243 meseci
Citat:
djricky:
ponavljam pitanje od juce....


dodajem: hoce li uskoro biti novih kanala i kojih?

ps eurosport na IKOM-u ide na engleskom???

ricky



support

Da,bice novih kanala,ali nemam preciznu informaciju kojih.
 
Odgovor na temu

[email protected]
Beograd

Član broj: 24730
Poruke: 15
*.rvkds.net

Sajt: www.perica.com


Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet22.04.2004. u 09:20 - pre 243 meseci
Citat:
FireProxy:
Citat:
Rajkovic:
Mislim da je sustina cele "frke" oko Radijus-vektora i ostalih cable operatera to sto smo svi toliko iznureni dial up-om i gladni malo normalnog interneta.........ja sam u trenucima tuge sebi govorio kako bi me zadovoljio BILO KAKAV cable net......makar i 28.800 :) samo da konacno svecano pred celim blokom izgazim svoj modem.........


Ja sam, da budem iskren, digao ruke od njihovog interneta. Hvala bogu pa ima i drugih resenja kod nas po blokovima, te mi brzi pristup bez dial-up-a nije stran. O cemu se radi? Kada bih poceo o tome mozda bih opet istrpeo seriju prozivki ("ubi me prejaka rec")..... Samo cu reci Bezicna komunikacija..........
A Radijus ako se seti da jednog dana dodje u nase krajeve - seti se, ako ne, ja cu biti srecan i sa 512Kb/s......

P.S. Sada da dodju iz Radijusa i ponude da mi sutra uvedu internet morali bi da budu PUUUUUUUUUUNO povoljniji od trenutne opcije koju imam.



support

Bice nam zao da ne postanete nas korisnik.


 
Odgovor na temu

[email protected]
Beograd

Član broj: 24730
Poruke: 15
*.rvkds.net

Sajt: www.perica.com


Profil

icon Re: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet22.04.2004. u 09:47 - pre 243 meseci
Citat:
djricky:
jedno malo bitnije pitanje...

da li je apsolutno bilo neophodno koristiti S opseg za kablovsku zato sto ga relativno mali broj televizora podrzava (moj Samsung iz 98 godine NE)

pitam jer nemam (u Obrenovcu) IBC, RTL, TV5 i jos jedan (**** ga nema ga a znam da treba da ih bude 52)

poenta je cemu kanali na tim mestima, kada ce relativno (ponavljam) mali broj ljudi da ih "uhvati"???


ili da svi pokupujemo nove televizore???


izvinjavam se ako sam se negde pogresno izrazio, ali ovo mi bas i nije struka...

hvala...



support

-Broj kanala u C opsegu je 56.Dosta kanala iz toga opsega se ne moze koristiti jer postoje u etru,i ako bi na tim kanalima pustili CATV signal imali bi dosta smetnji.Zato se koriste kanali iz S opsega,njihov broj je 41,i tih kanala nema u etru.Alternativno resenje je(ukoliko Vas TV nema mogucnosti da hvata kanale iz S opsega)tjuner video rikordera.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: KABL JEDAN (Radijus-Vektor) kablovski internet
(TOP topic, by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 333421 | Odgovora: 1121 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.