Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ljudi pomozite molim vas !!!!!

[es] :: Vodič za emigraciju :: ljudi pomozite molim vas !!!!!

[ Pregleda: 1814 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

CACANIN19
TOMISLAV GLOZINIC
///
CACAK

Član broj: 226866
Poruke: 11
*.duga-net.com.



Profil

icon ljudi pomozite molim vas !!!!!29.06.2009. u 16:16 - pre 181 meseci
E ovako : pre nekih desetak dana moj brat i ujko su otisli za Norvesku nebi li nasli neki posao , ali nazalost do sad nista nisu nasli . Isli su u Oslo da traze agencije o poslovima za kamiondzije posto su oni inace kamionzije ali nisu uspeli u tome tacnije odbili su ih samo zato sto lose poznaju njihov jezik , sada su otisli za bergen jer sad ide sezona ciscenja ribe a oni su prinudjeni da rade bilo kakav posao . ali nikako da se snadju u vidu nalazenja agencija kontakta sa njima , zato je mene brat zvao da vidim na internetu ali i ja slabo sta sam nasao i zato molim ali stvarno molim nekoga ko zna pravu agenciju za BILO kakav ali za stvarno BILO kakav fizikalni ili slican posao u celoj Norveskoj neka mi pomogne .NAPOMINJEM brat zna odlicno engleski jezik a ujko malo slabije, ne znaju bas dobro Norveski jezik ali zato imaju iskustva znaci kao vozaci b i e kategorije i zeljni su da rade bilo kakav fizikalni posao . OPET POMINJEM AKO NEKO ZNA NESTO U VEZI TOGA ZNACI O TIM AGENCIJAMA I KAKO DA STUPE U KONTAKT SA NJIMA NEKA MI POMOGNE MOLIM VAS ... unapred zahvalan pozdrav svima , moj email tojest adresa za msn je [email protected] ali dolazi cu i ovde da pogledam odgovore ako ih i bude :):)
TG
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
78.43.200.*



+586 Profil

icon Re: ljudi pomozite molim vas !!!!!29.06.2009. u 19:52 - pre 181 meseci
Slabo si i trazio, jer 3 i po centimetra ispod tvoje teme se nalazi tema Zivot u Norveskoj.
Evo i link ka temi http://www.elitesecurity.org/t...j-kako-otici-kako-se-zivi-tamo
 
Odgovor na temu

CACANIN19
TOMISLAV GLOZINIC
///
CACAK

Član broj: 226866
Poruke: 11
*.duga-net.com.



Profil

icon Re: ljudi pomozite molim vas !!!!!30.06.2009. u 05:16 - pre 181 meseci
da brate ali meni ne trebaju iskustva i slicne stvari oni znaju kako se zivi tamo i to skoro svako zna , ali meni konkretno treba to je link koji me vodi na sajt sa agencijama koji zaposaljavaju radnike tipa kamiondzija , cistaci ribe ili bilo kakav fizikalni posao ... to meni treba a na ovim forumima samo sam nasao cene pa smestaj i slicne stvari koje mi i nisu bas od koristi :( . mozda ima ovde negde i sajta korisnog ali nisam jos nasao , pa ako neko zna neka mi kaze nemam bas dosta vremena tojest oni nemaju dosta vremena moj brat i ujko ponestaje im para koje su poneli i svaka pomoc bi mi dobro dosla hvala ...
TG
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
78.43.200.*



+586 Profil

icon Re: ljudi pomozite molim vas !!!!!30.06.2009. u 06:52 - pre 181 meseci
pa pitaj to sve tamo, tamo je puno ljudi koji svasta ceprkaju o Norveskoj i ljudi koji tamo zive, plus hoce da pomognu.

Puno srece.
 
Odgovor na temu

CACANIN19
TOMISLAV GLOZINIC
///
CACAK

Član broj: 226866
Poruke: 11
*.duga-net.com.



Profil

icon Re: ljudi pomozite molim vas !!!!!30.06.2009. u 18:55 - pre 180 meseci
hvala videcu nesto :)
TG
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: ljudi pomozite molim vas !!!!!01.07.2009. u 22:50 - pre 180 meseci
Citat:
odbili su ih samo zato sto lose poznaju njihov jezik


mamicu im pokvarenu !
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: ljudi pomozite molim vas !!!!!

[ Pregleda: 1814 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.