Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koja distribucija za kompjuter u kolima?

[es] :: Linux :: Koja distribucija za kompjuter u kolima?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6108 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nnn
Tech Lead
Haxr.io
Beograd

Član broj: 16743
Poruke: 679
*.yubc.net.



+87 Profil

icon Re: Koja distribucija za kompjuter u kolima?22.09.2006. u 11:50 - pre 214 meseci
Upravljanje ce ici preko ICa, sa daljinskim od tv kartice. GeexBox podrzava kontrolu preko dajinskog. Prijemnik cemo ili kupiti ili napraviti zsa serijski port. Dobio je na ppoklon pokvaren laptop, sa koga ce mo uzeti ekran, to je komplikovaniji deo posla da se konektori ispravno spoje. Sto se tice napajanja uspeli smo da jedno standardno napajanje prepravimo, tako sto smo zaobisli transformator i grecov spoj. Ja mislim da ce biti problemjer stariji kompljuteri nece da bootuju bez tastatture, ali nesto ce mo smisliti.
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl.static.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Koja distribucija za kompjuter u kolima?22.09.2006. u 11:53 - pre 214 meseci
Dugujem izvinjenje

Gledajuci Explorer i Discovery, ovo je u sustini to.

E svasta covek ovde sazna
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

apex
kikinda

Član broj: 31144
Poruke: 918
212.200.34.*

Sajt: www.polovni-delovi.com


+1 Profil

icon Re: Koja distribucija za kompjuter u kolima?22.09.2006. u 12:33 - pre 214 meseci
Citat:
Dobio je na ppoklon pokvaren laptop, sa koga ce mo uzeti ekran, to je komplikovaniji deo posla da se konektori ispravno spoje


To nece da pije vodu, bila je vec tema na forumu. :(
http://www.polovni-delovi.com - Najveći portal polovnih delova za sve tipove vozila
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
213.244.197.*



+69 Profil

icon Re: Koja distribucija za kompjuter u kolima?22.09.2006. u 12:35 - pre 214 meseci
sto se tiche tastature ,evo predloga , uzmete kabal , i izvadfite onu plochu iz tastature , odsecesh onaj deo na koji naleze keypad , i mozda uspe da boota samo sa tim , kabal zavuches tamo iza , trebalo bi da radi , kabal preseci da bi smanjio duzinu , stavi nekoliko cm od prikljucka , ili koliko ti vec odgovara , cisto da ne pravi guzvu . Ko zna , mozda i proradi.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

nnn
Tech Lead
Haxr.io
Beograd

Član broj: 16743
Poruke: 679
*.yubc.net.



+87 Profil

icon Re: Koja distribucija za kompjuter u kolima?22.09.2006. u 13:41 - pre 214 meseci
Citat:
apex: To nece da pije vodu, bila je vec tema na forumu. :(


Znam da je zajebano, ali je moguce: http://old.area26.no-ip.org/?section=hard&project=vgalcd
To je njegov auto, njegov projekat, ja ne mogu da mu kazem sta da radi a sta ne, mogu samo da mu pomognem kada mi trazi nesto, kao sto je bilo sa ovim linuxom
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Koja distribucija za kompjuter u kolima?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6108 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.