Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike

[es] :: GSM - upotreba :: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike

[ Pregleda: 4624 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

r0dfx

Član broj: 523
Poruke: 71
*.ptt.yu

ICQ: 42739966


Profil

icon Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike12.02.2002. u 21:17 - pre 270 meseci
Ocu da probam ovaj wap ali ne znma kako da aktiviram data uslugu i koliko to kosta?
r0d
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike12.02.2002. u 21:54 - pre 270 meseci
Odes u bilo koji mobtelov korisnicki servis i trazis tu uslugu. Ne kosta nista.
 
Odgovor na temu

Artz

Član broj: 764
Poruke: 445
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike13.02.2002. u 16:06 - pre 270 meseci
Mozes je aktivirati tako sto ce pozvati 9863. Koliko znam uluga za postpaid nije besplatna i kosta ako se ne varam 300 Din jer da je besplatna bila bi svima aktivirana.
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike13.02.2002. u 21:15 - pre 270 meseci
Citat:
Artz:
Mozes je aktivirati tako sto ce pozvati 9863. Koliko znam uluga za postpaid nije besplatna i kosta ako se ne varam 300 Din jer da je besplatna bila bi svima aktivirana.


Ja sam do pre 6 meseci imao post paid sa ukljucenom tom uslugom i tada se nije naplacivala. Sada sam pogledao na mobtelovom sajtu jos uvek pise "Bez mesecne pretplate" za sve tri tarife".
 
Odgovor na temu

Artz

Član broj: 764
Poruke: 445
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike14.02.2002. u 00:52 - pre 270 meseci
Pre jedno 2 meseca sam na jednom pre-paid 063 telefonu aktivirao DATA uslugu normalno da bi probao Wap. Posle jedno mesec dana dosla je poruka od Mobtel -a da su povecali cenu na cini mi se 300 Din, ako ne i vise.
Bolje neka proveri na 9863, za svaki slucaj.
 
Odgovor na temu

Toni
Dorćol, Beograd

SuperModerator
Član broj: 15
Poruke: 655
*.verat.net

Jabber: toni@elitesecurity.org
ICQ: 16451419
Sajt: egoideas.com


Profil

icon Re: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike14.02.2002. u 22:35 - pre 270 meseci
pa bilo je dzabe do valjda nove godine
a od taba kosta valjda 300 din
svi koji su ranije imali ukljucheni bili su iskljuhceni.
Jel potpis treba pisanim ili
štampanim slovima?

___________________________________
______
[url=http://www.dizajnzona.com/foru
ms/]dizajnzona.com[/url]
[url=http://www.netizenfaction.com/
]netizenfaction.com[/url]
egoideas.
com

levodesn
o.com
 
Odgovor na temu

Borko Savic
Thessaloniki

Član broj: 86
Poruke: 359
*.bitsyu.net

ICQ: 16333000


Profil

icon Re: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike15.02.2002. u 09:35 - pre 270 meseci
wap je valjda dzaba i dalje, naplacuje se ona DATAA usluga gde dobijes poseban broj i mozes da se kacis modemom
Reincarnation:
Life sux and then you die. And then life sux again...
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike15.02.2002. u 12:14 - pre 270 meseci
Citat:
Artz:
Pre jedno 2 meseca sam na jednom pre-paid 063 telefonu aktivirao DATA uslugu normalno da bi probao Wap. Posle jedno mesec dana dosla je poruka od Mobtel -a da su povecali cenu na cini mi se 300 Din, ako ne i vise.
Bolje neka proveri na 9863, za svaki slucaj.


Cekaj, kako to mislis aktivirao si data uslugu na pre paid telefonu??? Pa ona je aktivirana svim pre paid korisnicima.

Btw sto se tice cene na mobtelovom sajtu jos uvek pise da je besplatna. E sad ja mislim da je problem u mobtelovim sluzbenicima koji ne razlikuju data od fax-a. Tako sam ja trazio da mi ukljuce uslugu za prenos podataka i tip mi na onom ugovoru pod stavkom dodatne usluge napisao +DATA i FAX. Naravno, ja to nisam odmah video nego tek kasnije kada sam primetio da sa mojim racunom nesto nije u redu. Fax se naplacuje 119 din/mes (tada bilo a cini mi se da je i sada).

Neko je ovde spomenuo da se od nove godine naplacuje prenos podataka 300 din/mes. Da li je razumno korisnicima, koji ionako placaju previse kojekakve pretplate i takse, naplacivati dodatnu uslugu vise od same pretplate (najskuplja pretplata je bussiness - 200din), i da pored toga ta ista usluga bude besplatna pre paid korisnicima? Pa to je onda bas bezobrazluk.
 
Odgovor na temu

genie

Član broj: 1362
Poruke: 135
*.drenik.net



Profil

icon Re: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike15.02.2002. u 19:10 - pre 270 meseci
Cekaj,imam pre-paid,i mogu da koristim wap za dzabe,ako pozovem 9863 i zamolim ih da mi ukljuce tu uslugu?
 
Odgovor na temu

genie

Član broj: 1362
Poruke: 135
*.drenik.net



Profil

icon Re: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike15.02.2002. u 19:22 - pre 270 meseci
Sad sam bio na mobiklikovom sajtu,ne pise da li se naplacuje za post-paid(kazu samo da je potrebno da se aktivira),ali pise da je za pre-paid vec podeseno,cena 8din/min 08-21h i 4din/min 21-08h
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike15.02.2002. u 23:38 - pre 270 meseci
Citat:
genie:
Sad sam bio na mobiklikovom sajtu,ne pise da li se naplacuje za post-paid(kazu samo da je potrebno da se aktivira),ali pise da je za pre-paid vec podeseno,cena 8din/min 08-21h i 4din/min 21-08h


Pa to je sasvim normalno da na MOBIKLIKOVOM sajtu ne pise nista o MOBTELOVOM POST-PAID-u :)

a te cene koje si naveo su iste i za pre i post paid.
 
Odgovor na temu

Artz

Član broj: 764
Poruke: 445
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike16.02.2002. u 01:15 - pre 270 meseci
Prvo moja greska u prethodnom post -u. Radilo se naravno o post-paid -u.
I da rezimiramo.
Svi koji imaju pre-paid imaju vec ukljucenu DATA uslugu i mogu odmah da koriste Wap posle podesavanja koji su istaknutu na Mobtel -omom sajtu.
Post-paid korisnici moraju da ukljuce DATA uslugu da bi koristili Wap i to rade pozivom na 9863. Ta usluga im se naplacuje preko racuna na kraju meseca i iznosi 300 Din. Inace weoma bezobrazno od njih.
Tarifa kao sto je neko vec pomenuo iznosi 8 (skupa) i 4 (jeftina ) Din, normalno bez poreza i za post i za pre-paid.
Pozdrav!!!
 
Odgovor na temu

NLO

Član broj: 411
Poruke: 876
217.194.129.*



Profil

icon Re: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike16.02.2002. u 06:22 - pre 270 meseci
a shta rade oni koji su bili na post-paidu pa se prebacili na pre-paid?
kad ce wap na 064? nikada
 
Odgovor na temu

Artz

Član broj: 764
Poruke: 445
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike16.02.2002. u 14:12 - pre 270 meseci
Ima indicija da ce se Wap na 064 pojaviti u toku godine. Opet postoji ali. U principu Wap u ovom obliku ne koristi mnogo. Skup je sto mu je i glavna mana i nema mnogo sadrzaja (trenutno) tako da niko nista ne gubi ako nema Wap. Ako uvedu i GPRS onda moze da se prica o nekoj koristnosti, ali opet potrebno je imati novi telefon, znaci opet lova . Gledao sam cene u Hrvatskoj GPRS -a i izgledaju OK.
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Kako aktivirati data uslugu i koliko kosta za post-paid korisnike

[ Pregleda: 4624 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.