Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

koji kabl da koristim pomoc

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: koji kabl da koristim pomoc

[ Pregleda: 1510 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar1992
Aleksandar Milenkovic
Johnson Electric
Nis,Srbija

Član broj: 320158
Poruke: 201
*.dynamic.vipmobile.rs.



+2 Profil

icon koji kabl da koristim pomoc30.03.2019. u 19:08 - pre 60 meseci
Zdravo svima

Frekvencija je LTE 800Mhz,dosao sam da pitam samo ovo. Uredjaj ima dva ulaza za antene,ja sam nakacio neke stare tv antene koje sljakaju dobro itd...Takodje imam i 3D korner antenu od aluminijuma sa kojom pravim neke kombinacije. Medjutim,imam vise vrsta kablova i ne znam koji bi najbolje radio kad je u pitanju povezivanje rutera i antena. Znaci samo od rutera do antena me zanima. Mozda je tu i neki kabl od satelitskog tanjira,ne secam se tacno,ostali su uglavnom od televizije zemaljske.

Kabl broj jedan ima bakarni centralni provodnik,obmotan jakom plastikom,pa preko toga je bas neka jaka bakarna zica spolja: https://imgur.com/7Pjesin

Kabl broj dva takodje ima bakarni centrali provodnik,preko toga ide neki beli mekani izolator ne znam sta je,zatim ide jako tanka alumunijumska folija. pa onda spolja ima slabasnu gustu zicu od aluminijuma: https://imgur.com/C02AY00

Pa ljudi moji,zanima me za ovu frekvenciju,koji bi kabl bolje vodio taj signal od antena do rutera?
acika1992
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: koji kabl da koristim pomoc30.03.2019. u 19:52 - pre 60 meseci
Te kablove korsiti samo ako moraš.

Potraži CFD400 ili CFD200 ili sličan, najbolje do jednog metra dužine a nikako duže od tri metra.

 
Odgovor na temu

Aleksandar1992
Aleksandar Milenkovic
Johnson Electric
Nis,Srbija

Član broj: 320158
Poruke: 201
*.dynamic.vipmobile.rs.



+2 Profil

icon Re: koji kabl da koristim pomoc31.03.2019. u 00:13 - pre 60 meseci
Hvala Pedja, i na fejsbuku sam te smarao oko ovoga.
acika1992
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: koji kabl da koristim pomoc

[ Pregleda: 1510 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.