Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa licencom za MS Project Standard!

[es] :: Office :: Problem sa licencom za MS Project Standard!

[ Pregleda: 1285 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

RadojevicVladimir

Član broj: 338869
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Problem sa licencom za MS Project Standard!29.07.2018. u 13:33 - pre 68 meseci
Neobičan problem, pa bih molio nekoga ko ima iskustva da mi pomogne, pre nego što pišem samom MS. Računam da se neko sreo sa ovim.

Sav softver za firmu kupujem kao FPP. Znači dizajnirana kutija, instalacioni disk, serijski broj na kartici.

Skoro dobijem jedan MS Project Standard 2016 kao FPP. Instaliram na desktopu i dva meseca je perfektno radio.

Zbog potrebe da malo reorganizujemo radni tim trebalo je da ga uklonim s tog desktopa i da instaliram na laptop. Desktop uzima kolega koji ne radi sa MS Projectom.

Znači pre instaliranja na laptopu moram da ga uklonim na desktopu. To i uradim, ali mi na laptopu prilikom registracije javlja da ne može da ga registruje jer je aktivan na drugom uređaju. Da više ne bih petljao formatirao sam desktop i podigao novi win 10, office 2016 i autocad 2019. Dakle ništa od MS Project Standard nije moglo da ostane na desktopu.

Pored svega toga na laptopu iznova javlja da ne može da se registruje, pošto sam i njega ponovo instalirao. Kako, ako sam kupio trajnu licencu i mogu da ga selim sa uređaja na uređaj pošto ga prethodno ugasim na starom uređaju?

Da li se neko susretao sa ovakvim problemom? Pisaću i MS da vidim u čemu je kvaka.

Računam da se neko od vas sigurno susreo sa ovim.
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Problem sa licencom za MS Project Standard!

[ Pregleda: 1285 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.