Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna aplikacija za merenje dimenzija prostorija

[es] :: Smartphone :: Android :: Potrebna aplikacija za merenje dimenzija prostorija

[ Pregleda: 1343 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Potrebna aplikacija za merenje dimenzija prostorija26.12.2017. u 21:07 - pre 76 meseci
Treba mi preporuka za Android aplikaciju koja bi radila na mobilnom klase Coolpad Modena 2, a koja može pomoću blica i kamere (ili na drugi način) da izmeri rastojanje od poda do plafona ili od zida do zida u prostoriji (stanu). Postoje namenski proizvodi - daljinomeri koji to rade pomoću lasera, vrlo precizno. Ali meni treba nešto što može odstupati 10-20 cm na 7-8 metara, znači ne mora da bude visoka preciznost.

Ako neko odluči da pomogne i preporuči aplikaciju, molim vas da to bude neka za koju pouzdano znate da radi kako treba, da ste je vi lično isprobali ili da ste bili svedoci kad neko koristi predloženu aplikaciju. Da pretražujem po Play Store umem i sam.
 
Odgovor na temu

ib.kroki
Beograd

Član broj: 188338
Poruke: 805
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+36 Profil

icon Re: Potrebna aplikacija za merenje dimenzija prostorija27.12.2017. u 09:41 - pre 76 meseci
Probao sam više aplikacija i odlučio sam se za On 3D Measure. Ne "kunem se" da je najbolja i najpreciznija, ali može da posluži.
Pogledaj.
Zvoni, kucanje ne radi ...
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Potrebna aplikacija za merenje dimenzija prostorija27.12.2017. u 10:03 - pre 76 meseci
Aha, OK... Vdim da treba raditi kalibraciju, ima tu stvari kojima treba posvetiti vremena. Kada stignem, isprobaću kako radi.
Hvala na preporuci.
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: Potrebna aplikacija za merenje dimenzija prostorija

[ Pregleda: 1343 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.