Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Procedura za dobijanje bugarskih dokumenata

[es] :: Vodič za emigraciju :: Procedura za dobijanje bugarskih dokumenata

[ Pregleda: 6808 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

predrag m
Belgrade

Član broj: 334999
Poruke: 8
..nge86-159.btcentralplus.com.



Profil

icon Procedura za dobijanje bugarskih dokumenata22.08.2017. u 12:12 - pre 81 meseci
Pre nekoliko meseci sam zavrsio citavu proceduru oko dobijanja bugarskog drzavljanstva, a pre par dana sam zavrsio i proceduru oko dobijanja bugarske vozacke dozvole. Trenutno sam u Londonu gde sam poceo da zivim i radim. Sa bugarskim papirima ovde u Britaniji je vrlo jednostavno dobiti radnu dozvolu, posao, otvoriti bankovni racun i sve neophodna dokumenta potrebna za zivot i rad.


Zeleo bih da izrazim veliku zahvalnost advokatu Czvetiliani Vladimirovoj koja je veliki ekspert i profesionalac. Preporucio bih je svima koji su u bilo kakvoj dilemi oko procedure, bilo da zele da dobiju bugarsko drzavljanstvo (pasos, licna karta) ili zele da dobiju bugarsku vozacku dozvolu.


Procedure mogu biti vrlo nejasne i komplikovane ponekad, iziskujuci da se ide mnogo puta do Sofije. Meni je Czvetiliana maksimalno uprostila citav proces, maksimalno brzo odgovara na bilo kakva pitanja u vezi procedure, zna svaki detalj vezan za procedure i zakone. Za novac koji bih potrosio iduci po Sofiji po raznim salterima i gubeci dnevnice na poslu, ona je to sve zavrsila za mene, ja sam u Sofiju otisao ukupno dva puta da podignem licnu kartu i pasos i da apliciram za vozacku. Sve u svemu, jeftinije i mnogo lakse sam prebrodio citavu proceduru uz njenu pomoc.

Czvetiliana je otvorila nedavno kancelariju u Nisu, pa ljudi mogu sada da kontaktiraju kancelariju za bilo kakvu informaciju:

Adresa kancelarije u Nisu:
Ulica 7 Jul, broj 28, kancelarija 7

Czvetilianu mozete dobiti i direktno u Sofiji na broj +359 888 300 401, email: [email protected] web site: www.cvconsult-bg.com facebook:/cvconsultbg



Ako bilo koji forumas zeli nesto da pita mene u vezi mog iskustva slobodno mi pisite u inbox, ovaj forum je meni mnogo pomogao dok sam cekao dokumenta.

Mnogo pozdrava iz Londona i srecno! ;)

Predrag
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.net.upcbroadband.cz.



+69 Profil

icon Re: Procedura za dobijanje bugarskih dokumenata27.08.2017. u 20:41 - pre 80 meseci
De ti druže lepo napiši koliko para treba da se pljune da ljudi bez ikakvih papira dobiju šta treba, i gotovo.

Mani to hodanje okolo, nismo u Briselu, ako reklamiraš, nek znaju ljudi.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Procedura za dobijanje bugarskih dokumenata

[ Pregleda: 6808 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.