Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Video slideshow za Youtube i FullHD TV - optimalne postavke

[es] :: Video produkcija :: Video slideshow za Youtube i FullHD TV - optimalne postavke

[ Pregleda: 1863 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pexus

Član broj: 606
Poruke: 131
212.200.102.*

Sajt: https://www.flickr.com/ph..


+1 Profil

icon Video slideshow za Youtube i FullHD TV - optimalne postavke26.02.2017. u 12:33 - pre 86 meseci
Na početku da napomenem da sam relativno početnik u svemu ovome, tj. znam tek osnovne funkcije korišćenja Adobe Premiere.
Pravim video prezentaciju (u Adobe Premiere - slideshow više ilustracija sa muzičkom podlogom i običnom "Cross Dissolve" tranzicijom između, ... i beli "Color Mate" za background)
Pitanje: Dobio sam ilustracije u PSD-u, koje sam prebacio u JPG, bez promene veličine(razne veličine, obično oko 2362*2362 pa do 5200*3400, 0,6MB do 4,5MB po ilustraciji) i u Premiere postavio da se "Scale to frame size" koji je 1920*1080.
E sada pitanje: Da li je trebalo, da u LR-u ograničim ilustracije na dužinu 1920 i visinu 1080 (dobio bih manje fajlove u megabajtima) pa da sam ih tek onda ubacio u premiere? Da li bi krajnji rezultat bio manji klip sa istim kvalitetom?
Da li za ovakav "projekat" (slideshow statičnih ilustracija, sa Cross Dissolve tranzicijom, treba renderovati sa VBR 2 pass i sa čekiranim "render at maximum depth"?

Da li je "Overlill" ovako nešto raditi sa H.264 25Fps, VBR2pass, Trget bitrate 10Mbps, Max Bitrate 12Mbps, Render at maximum depth, Use maximum render quality...
19 minuta ~ 1,1 GB
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: Video slideshow za Youtube i FullHD TV - optimalne postavke

[ Pregleda: 1863 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.