Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ovom prilikom zelim da pohvalim jedan linux. U pitanju je elementary os

[es] :: Linux :: Ovom prilikom zelim da pohvalim jedan linux. U pitanju je elementary os

[ Pregleda: 1902 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

goropad

Član broj: 332303
Poruke: 201
*.mediaworksit.net.



+55 Profil

icon Ovom prilikom zelim da pohvalim jedan linux. U pitanju je elementary os15.05.2016. u 22:05 - pre 95 meseci
Ovom prilikom zelim da pohvalim jedan linux. U pitanju je elementary os. Sta bih izdvojio. Lako je sve, prijemcivo za oci, brzo i u razvoju sto je najvaznije. Ekipa je stabilna i mlada. Ovaj os se bazira na ubuntu, ali kako kazu, odvojice se vremenom od njega, jer je ocigledno da ubuntu prica se rasipa na sve strane i ne znam dokle ce stici. Ovo je nesto novo, pomognimo ljudima da nastave rad, ako nista drugo bar sugestijama i slanjem anonimnih uocenih gresaka. Naravno da bi sistem funkcionisao ne moze sve da bude open source, cak ni sam kernel nije skroz otvoren, to vam kazem zato sto postoje additionasl drajveri, meni je bio potreban za staru nvidiu. I ne verujem da ce neka prosecna masina da ima problema sa ovim osom.

Opet, svako moze da izbrise i doda aplikacije po zelji, ali struktura ostaje. A meni se bas svidja pocetni dock, samo sam dodao terminal i sublime i to je sve. Pozzz, pa javljajte utiske i udelite im koji evric.
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Ovom prilikom zelim da pohvalim jedan linux. U pitanju je elementary os

[ Pregleda: 1902 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.