Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako do kredita?

[es] :: Ekonomija :: Kako do kredita?

[ Pregleda: 1862 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Syberbob
Blazeaster
Krusevac

Član broj: 82571
Poruke: 126
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Kako do kredita?29.09.2014. u 18:34 - pre 116 meseci
Naime imam 22god. i voleo bih da položim za auto. Počeo sam još 2010. god., ali iako su mi časovi uvaženi potrebno je:

-Lekarsko uverenje
-4 teorijska časa
-4 praktična časa
-Prva pomoć
-Test
-Vožnja

Ja sam test položio još 2010, ali sam samo jednom pao i isteklo je lekarsko i sada sve iz početka. Pored vozačke voleo bih da kupim i DSLR fotoaparat, jer se fotografijom bavim već 3 god. i red bi bio da imam neki ozbiljniji.

Nisam zaposlen, nisam student, nisam čak završio ni srednju školu. Imam BPD i teško mi je da radim puno radno vreme. Radim preko neta po malo, pa bi za taj polovan aparat i vožnju mogao da isplatim za nekih 12 meseci.

Ima li neko predstavu gde mogu da dobijem kredit "bez pokrića"? Siguran sam da bi i moji platili ako za neku ratu nemam, ali i oni nemaju da mi iskeširaju za ove moje dve, ne tako nerealne želje.
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Kako do kredita?30.09.2014. u 04:19 - pre 116 meseci
Ne mozes na svoje ime, bez pokrica (a takav kredit nema smisla, jel' te?), cak ne mozes ni uz ziranta, jer nosilac kredita mora biti kreditno sposoban.

Mogu tvoji rodjitelji eventualno da uzmu kredit, a ti da ga otplacujes, ali na tvoje ime nije ni zakonski moguce.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9497
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Kako do kredita?01.10.2014. u 08:11 - pre 116 meseci
A da ti odvojiš te dve želje ?
Na primer, ono šta preko neta "radiš" po malo, štekaj par meseci, i ja mislim da ćeš već imati za lekarsko i za polaganje prve pomoći. Teoretski časovi ti možda ni ne trebaju.

Kad završiš sa vozačkim, ti se okreni novom štekanju - za DSLR.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

[es] :: Ekonomija :: Kako do kredita?

[ Pregleda: 1862 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.