Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nacin da telefon ne bude dostupan samo za pozive s odredjenih brojeva?

[es] :: GSM - telefoni :: Nokia :: Nacin da telefon ne bude dostupan samo za pozive s odredjenih brojeva?

[ Pregleda: 4506 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dimce1
student

Član broj: 321955
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Nacin da telefon ne bude dostupan samo za pozive s odredjenih brojeva?21.06.2014. u 15:12 - pre 118 meseci
Imam Nokiju C5. Da li postoji nacin da telefon ne bude dostupan samo za pozive s odredjenih brojeva (kad oni zovu, da deluje kao da je telefon iskljucen), a da mogu da primam pozive sa svih ostalih brojeva?
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Nacin da telefon ne bude dostupan samo za pozive s odredjenih brojeva?21.06.2014. u 23:09 - pre 118 meseci
call barring
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

dimce1
student

Član broj: 321955
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Nacin da telefon ne bude dostupan samo za pozive s odredjenih brojeva?22.06.2014. u 11:49 - pre 118 meseci
Ali, zar aktiviranjem call barringa ne zabranjujem sve pozive? Ja bih da zabranim samo odredjenim brojevima.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Nacin da telefon ne bude dostupan samo za pozive s odredjenih brojeva?23.06.2014. u 00:06 - pre 118 meseci
Izvinjavam se, u brzini sam prevideo sta si napisao. U tom slucaju, nadji odgovarajuci softver za svoj telefon ili postojucu opciju gde postoji neka "black" lista nezeljenih brojeva (ne znam sta ima C5), pa ce ti software blokirati pozive sa black liste.
Ili zoves operatora i od njih trazis da ti blokiraju odredjene brojeve, ali sumnjam da lako izlaze u susret takvim zahtevima, u svakom slucaju mozes probati pozivom call centeru.

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - telefoni :: Nokia :: Nacin da telefon ne bude dostupan samo za pozive s odredjenih brojeva?

[ Pregleda: 4506 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.