Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica

[es] :: Web dizajn softver :: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica

[ Pregleda: 61208 | Odgovora: 19 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aikidomaster

Član broj: 162160
Poruke: 148
*.cust.panline.net.



+1 Profil

icon NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica08.05.2008. u 09:44 - pre 193 meseci
Zanimam me koji je najlaksi i najbolji program za pravljenje web stranice. Za pocetnike
Sta bi trebali da znamo pre samoga pocetka pravljenja?
Sem FrontPage!!!
Sta nam je sve potrebno da bismo objavili taj sajt!!!
I ako imate jos nesto da dodate a da sam ja zaboravio

Unapred zahvalni svi pocetnici :)
Ono sto ne moze niko Mogu i ja
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
79.101.128.*



+39 Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica08.05.2008. u 10:40 - pre 193 meseci
Ova prica je mnogo puta obradjivana na forumu.
Pretrazi malo forum i sigurno ces pronaci sve informacije koje te zanimaju.
Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

dksteva

Član broj: 103995
Poruke: 31
77.46.155.*



Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica08.05.2008. u 11:09 - pre 193 meseci
Ako hoces ozbiljnije da se bavis web stranicama, nauci html, pa onda css...kada ovo naucis moci ces da pravis kvalitetne web stranice...Ako te mrzi ovo da ucis kreni sa dreamweaver-om polako, nadji neke tutorijale, imas ih dosta na netu!!!pozz
 
Odgovor na temu

epitaph
King Crimson
Epsilon Centauri

Član broj: 131606
Poruke: 211
*.teol.net.

ICQ: 404870612


+6 Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica12.05.2008. u 00:43 - pre 193 meseci
KompoZer je bas jednostavan i za pocetnike, a kroz njega ces moci i polako uciti HTML, tako je kreiran da mozes uciti HTML tagove. U startu ti nikakvo znanje HTML-a nije potrebno da bi radio u programu!

Imas i Portable verziju za USB, ili ako ti se ne instalira program dok ga ne probas... jednostavno ga "odzipujes" u neki folder i pokrenes...

http://portableapps.com/apps/development/nvu_portable

 
Odgovor na temu

aleksandar.dragojlovic
Aleksandar Dragojlović
Kraljevo

Član broj: 142052
Poruke: 100
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica12.05.2008. u 01:01 - pre 193 meseci
Prvo uzmi Microsoft Expression Web.
Pa onda Dreamweaver.

I nađi tutorial-e...

Poz
 
Odgovor na temu

GaVrA
Miloš Gavrilović
Web Developer
BMO TECH DOO

Član broj: 24985
Poruke: 13
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica23.07.2008. u 16:56 - pre 190 meseci
Ako krećeš da učiš uzmi neki tutorijal ili kupi knjigu i kreni sa notepad++. Moje mišljenje je da ćeš mnogo brže naučiti HTML i CSS ako ceo kod ti kucaš dok pratiš neki tut ili knjigu...
 
Odgovor na temu

elite84
Somewhere in the MilkyWay

Član broj: 182796
Poruke: 37
77.46.158.*



+1 Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica23.07.2008. u 17:57 - pre 190 meseci
Kreni da ucis prvo html, kad ga naucis videces da sa njim neces moci sve da uradis, pa zatim nauci css, al ces i onda videti da ti to nije dosta, zatim nauci php+mysql...
mislim da ces znanjem ovih jezika zadovoljiti svoje potrebe...ako ti ni ovo ne bude dosta ti nastavi sa javascript, perl, xml it. ucis dokle god si ziv...salim se, nauci prva dva bice ti dosta...pozz
“Ne morate biti bolji od drugih, budite samo najbolji sto mozete.”
 
Odgovor na temu

zagorecForEver
Krapina

Član broj: 63062
Poruke: 54
89.249.101.*



Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica01.08.2008. u 08:44 - pre 190 meseci
Joomla? ili neki drugi CMS... ne mora znati ni html, ni CSS.... treba skužiti logiku funkcioniranja i to je to... ZA POČETAK!! A poslije sve ovo kaj je predloženo :-)

ZagorecForEver
 
Odgovor na temu

Karemy

Član broj: 189506
Poruke: 34
*.205.37.50.robi.com.mk.



Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica01.08.2008. u 17:12 - pre 190 meseci
Ima li neki program za pravljenje web stranica slican na Front Page
 
Odgovor na temu

Rekla Kazala
Rekla Kazala
Čuće se

Član broj: 176359
Poruke: 156
*.artcommunication.co.yu.



Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica19.08.2008. u 18:27 - pre 190 meseci
Slažem se sa svim predhodnim postovima. Stim što treba pogledati malo dalje/dublje. A to je, koji program ima najveću podršku na internetu. A tu su Adobini programi najjači. Kao najprostraniji profesionalni program on ima i najveću podršku na netu. U ovakvim slučajevima ne treba gledati samo cenu programa, već šta se ostalo nudi u vezi tog programa. Kad se tako gleda onda će te videti da svi ostali programi, bez obzira cene, nemaju ni 1% podrške na internetu kao na primer Adobe Dreamweaver.

Sve najbolje.
Arguing on the internet is a bit like competing in the para-olympics, even if you win, your still a fucking retard!
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica19.08.2008. u 18:46 - pre 190 meseci
Ko god se pita ovak nesto, treba odmah da se orjentise da radi nesto drugo. Samo pitanje pokazuje poptuno pogresan pristup i zagrantovan neuspeh.
 
Odgovor na temu

Rekla Kazala
Rekla Kazala
Čuće se

Član broj: 176359
Poruke: 156
*.artcommunication.co.yu.



Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica19.08.2008. u 23:32 - pre 189 meseci
Citat:
Predrag Supurovic: Ko god se pita ovak nesto, treba odmah da se orjentise da radi nesto drugo. Samo pitanje pokazuje poptuno pogresan pristup i zagrantovan neuspeh.


Pa sad kako kome. Ovde smo valjda da se pomognemo koliko ko ume i moze. A ko pita taj neskita. Zar ne? Tvrditi nesto sto ti sam nisi znao do nedavno je sasvim smesno. A nicim nisi pomogao coveku kome treba pomoc. Najgore sto mozes da uradis je da pljujes po nekom kome treba pomoc a da pritome nedas neki konkretan odgovor. Nije mi nimalo jasno zasto si uopste odgovarao na ovaj post. Ako hoces da se dokazujes koliko ti znas, nemoras to ciniti sa podcenjivanjem onih koji nesto neznaju.
Arguing on the internet is a bit like competing in the para-olympics, even if you win, your still a fucking retard!
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica20.08.2008. u 09:43 - pre 189 meseci
ja sam na forumu od kako je napravljen i ne jednom sam pomagao ljudima da naprave prve korake u web dizajnu. I nisam jedini, ceo ovaj forum je pun raznih saveta, smao ga treba malo iscitati. Ali ako neko nije ni pokusao da nesto nauci, vec odmah trazi najbolji i najlaksi program, taj upravo time pokazuje da zeli hleba preko pogace, da zaradi lako, bez truda i ucenja.

Webdizajn je ozbiljan posao koji zahteva kako teoretsko tako i prakticno znanje a da to znanje uci i primenjuje, nije uposte potreban nikakav specijalan program, dovoljan je bilo koji tekst editor. E tu je kvaka - treba se truditi, uciti, vezbati, ali to nije cilj, cilj je da se bez truda dodje do para.


 
Odgovor na temu

vujicicgagi
Vujicic Dragan
ne zaposlen
MBGas
Beograd

Član broj: 322852
Poruke: 2
178.79.36.*

Sajt: www.food-department-torre..


Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica03.05.2014. u 15:32 - pre 120 meseci
Samo zelim da kazem bravo za objasnjenje,ko se trudi njemu se i isplati,svaka cast.
Vujicic Dragan
 
Odgovor na temu

megapyxeltoda

Član broj: 88956
Poruke: 255
*.dynamic.sbb.rs.



+10 Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica05.06.2014. u 12:15 - pre 119 meseci
@Predrag Supurovic-sramota koliko godda si na forumu ovakav bahat stav! Izvredjao si coveka bez da si mu imalo pomogao...Ja se na oprimer bavim fotografijom(hobi doduse ali nebitno) i znas koliko puta na nekom fotograskom forumu dodje neko s pitanjima koja su daleko plitkija, da ne potrrebim tezi izraz...?Pa opet se malo koji od tih ljudi ovako grubo doceka kao Ti ovde-pogotovo sto trun dobre volje nisi pokazao...!! Obozavam vas prepametne sto se nauceni rodili(ili izgleda mislite tako) a zaboravili ste kad ste sami pocinjali...I znas zabole me ona stvar da l si neki faktor ili mod ovde ali stav Ti je BEZOBRAZLUK CIST!
 
Odgovor na temu

drazenj
Skola
Subotica

Član broj: 33715
Poruke: 64
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica16.07.2014. u 00:12 - pre 118 meseci
Dobra je TEMA jer svakim danom se pojavljuju neki specijalizovani i sve bolji programi sa vec ugradjenim kodom (PHP ili nekim Scriptom ),recimo kao JOOMLA ili drugi CIS programi ,samo treba traziti ... i javiti ako neko pronadje !!!
Draza
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica16.07.2014. u 00:28 - pre 118 meseci
megapyxeltoda, mene nema šta da bude sramota. sve što znam, naučio sam uz veliki trud i učenje. Nikada ni od koga nisam tražio da mi da znanje na gotovo, pogotovo ne na ovakav način da se kroz samo pitanje to znanje obezvređuje.

I nikad se nisam ustezao da podelim znanje i pomognem. Od mene su i preko ovog foruma mnogi mnogo toga naučili, ali samo ako su pokazali da hoće da se potrude i sami, kao i da cene znanje koje dobiju.

Dečko se nije potrudio čak ni da pretraži forum jer to što je on pitao svako malo su pitali i drugi pametnjakovići, deceniju i više unazad.
 
Odgovor na temu

ivanpuzo

Član broj: 323290
Poruke: 5
*.rs.



+1 Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica25.03.2016. u 10:39 - pre 97 meseci
Ja koristim serif webplus x8.Lak je za koriscenje i prost je!.A ima sve sto je najnovije na polju veb dizajina.
 
Odgovor na temu

drazenj
Skola
Subotica

Član broj: 33715
Poruke: 64
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica18.04.2016. u 15:19 - pre 96 meseci
HVALA na ogovoru ! ,probacu )
 
Odgovor na temu

goropad

Član broj: 332303
Poruke: 201
*.mediaworksit.net.



+55 Profil

icon Re: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica18.04.2016. u 15:42 - pre 96 meseci
Svakako početnike savetujem da probaju artisteer, samo to je komercijalni program. Savršena stvar za čačkanje, ko neće da se bakće sa kodom.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn softver :: NAJBOLJI i najlakis program za pravljenje web stranica

[ Pregleda: 61208 | Odgovora: 19 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.