Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Spam bezobrazluk

[es] :: E-mail :: Anti-spam :: Spam bezobrazluk

[ Pregleda: 3556 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bokisha_M
Mitrović Bojan
Serbia

Član broj: 96673
Poruke: 6
*.smin.my-its.net.



Profil

icon Spam bezobrazluk18.11.2007. u 19:45 - pre 199 meseci
Primam mnogo spamova dnevno, ali mislim da je ovo vrh bezobrazluka i cinizma.
U zadnjih 12 sati sam primio 4 email poruka sa massmail@radomirovic dot net gde reklamiraju uglavnom pirateriju.
U principu nebi bilo nista neobicno, vrh cinizma je da spam salje i reklamira javno kao svoju uslugu novootvoreni hosting provajder doticni radomirovic dot net.
Registrovali su svoj domen pre mesec dana i vec se bave ovim vidom (da kazem) kriminala. Poslavsi im mail sa upozorenjem da cu ih prijaviti na spam servisima, registrantu i sl. odgovor mi je stigao jos jednim spamom.

Sto se mene tice prijavio sam ih na SpamCop i na jos nekim mestima, kao i na namecheap-u gde su registrovani, pa cemo videti ima li efekata, takodje postavljam ovaj post kao "reklamu" buducim korisnicima usluga pomenutog hosting provajdera da znaju sa kim imaju posla.

P.S. Nema sta momci lepo ste poceli sa poslovanjem.
 
Odgovor na temu

xnet0822
Damir Kovačević
trenutno nezaposlen
Zagreb, Hrvatska

Član broj: 183766
Poruke: 4
*.xnet.hr.



Profil

icon Re: Spam bezobrazluk06.06.2008. u 09:35 - pre 192 meseci
Štovani prijatelju,

i mene su također mučili SPAM-ovi, ali sami ih se riješio jednom za svagda !
Prošle godine - negdje u proljeće u početku sam dobivao toliko SPAM-ova u kojima su mi obavještavali o Viagri (najpovoljnija ponuda) ! E sad, kako su te reklame bile iz Amerike, Australije ili možda iz Kanade (???) budući da su cijene bile izražene u dolarima - meni nije bilo uopće jasno kako su ti idioti našli moju mail adresu da pošalju baš meni ???? Kad su uvidjeli da me to uopće ne zanima počeli su mi slati SPAM-ove o tome kako povećati "onu stvar" ! Pitao sam prijatelje za savjet i oni su mi preporučili da si instaliram "Mailwasher". To sam instalirao i gle, dalo je rezultate ! Tu sam otkrio tko je te SPAM-ove poslao, i svakog pošiljatelja sam napisao u jedan veliki blok koji je bio rezerviran samo za tu tzv. "Crnu listu" tj. za SPAMM-ere ! Onda sam našao jednu mail adresu gdje mogu prijaviti te idiote koji su mi to poslali ! I sad svakih 15-tak dana sam slao na tu adresu, i što se dogodilo ???? Na moje veliko iznenađenje, SPAM-ovi su se toliko smanjili tako da sad imam samo 1 ili ih uopće nemam (rjeđe više) ! Taj program "Mailwasher" sam naštimao da mi provjeri mail svakih 5 minuta, jer mi je svaki mail sumnjiv i ako dođe mail, zatrepće mi na nazivnoj traci i odmah pogledam - ako i dođe SPAM, napišem ga u blok i bez da ga pročitam bacim u smeće !
Savjetujem ti kao prijatelj prijatelju da si pod hitno instaliraš "Mailwasher" (imaš i original i besplatnu verziju - oba su dobra), a ove SPAMM-ere možeš prijaviti na ovu adresu : [email protected] (vidjet ćeš kako će se broj SPAM-ova drastično smanjiti, kao što se kod mene dogodilo !) Evo, već ima 3 i pol mjeseca da više skoro ni ne primam SPAM-ove !








[Ovu poruku je menjao xnet0822 dana 08.06.2008. u 06:27 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Anti-spam :: Spam bezobrazluk

[ Pregleda: 3556 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.