Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc u vezi programa MTKReMaker (nemam opciju save serial)

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Pomoc u vezi programa MTKReMaker (nemam opciju save serial)

[ Pregleda: 1372 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lazac

Član broj: 129349
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Pomoc u vezi programa MTKReMaker (nemam opciju save serial)12.01.2007. u 11:01 - pre 211 meseci
Zdravo,
Zeznuo sam stvar kada sam flashovao Shockwave DW110 i sada moram preko kablova da izvadim stvar. Napravio sam kablove sa MAX232. MTKTool komunicira dobro sa mojim mrtvim DVD-om, ali da bih preneo fajl "MTK.BIN" mora biti prilagodjen serijskom prenosu preko kablova. To bi po pravilu trebao da odradi program MTKReMaker. Probao sam SVAKU verziju tog programa ali ni na jednoj ne mogu da napravnim aktivnu verziju "save serial". Probao sam taj program i na drugoj masini ali bez uspeha. Stvarno ne znam gde je kvaka, mozda se autor programa predomislio i zabranio tu opciju, ne bih znao. Jedino mi ostaje da mi neko posalje verziju koja radi ili da ja nekom posaljem "MTK.BIN" fajl i da mi samo vrati snimljen u serijskom obliku.
Veoma bih bio zahvalan osobi koja bi to uradila, dosadilo mi da mi stoji plejer za zalemljenim zicama, a verujem da mi samo to treba da ga povratim iz mrtvih.
Hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Pomoc u vezi programa MTKReMaker (nemam opciju save serial)

[ Pregleda: 1372 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.