Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta je to sa browserima kao sto su Mozilla, Opera i Firefox

[es] :: Browseri :: Sta je to sa browserima kao sto su Mozilla, Opera i Firefox

[ Pregleda: 4680 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blaki
Kraljevo

Član broj: 9616
Poruke: 400
*.pat-pool.kv.sbb.co.yu.

Sajt: Kraljevo


+14 Profil

icon Sta je to sa browserima kao sto su Mozilla, Opera i Firefox27.06.2006. u 19:58 - pre 217 meseci

Pozdrav svima,

Ranije sam primetio da Mozilla ne barata dobro sa opcijom History. Naime bez obzira na odredjeni prostor koji sam odredio za fajlove koje sam pregledao, iste Off line ne mogu ponovo pregledati. Isti slucaj je sa Operom. Sada me strasno nervira sto se i Firefox ponasa isto, a u njemu cak ne mogu i naci gde podesiti velicinu prostora za skladistenje stranica i sadrzaja koje sam pregledao ? Ispade da je Internet Explorer po ovom pitanju nenadmasan, ne mogu da verujem, ili ja ne znam kako ovo podesiti ? Ima li resenja? Hvala unapred.

blaki
Druže Tito skrenuli smo s puta, sad nas jebe i Kurta i Murta
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Sta je to sa browserima kao sto su Mozilla, Opera i Firefox27.06.2006. u 20:02 - pre 217 meseci
da li si cekirao "work offline" u firefox-u ?
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

blaki
Kraljevo

Član broj: 9616
Poruke: 400
*.pat-pool.kv.sbb.co.yu.

Sajt: Kraljevo


+14 Profil

icon Re: Sta je to sa browserima kao sto su Mozilla, Opera i Firefox20.07.2006. u 12:58 - pre 216 meseci
Naravno da sam cekirao. Nije problem, nazalost tako jednostavan. Ja jesam veliki protivnik Internet Explorera, ali ove zajebancije sa Firefoxom mi zaista idu na nerve.
Drugo, pre par dana sam pokusao download iz Firefoxa, OpenOffice-a mislim verzija 2.0.3., obzirom da sam imao ogranicenu kolicinu MB koje sam mogao preneti, ajd rekoh sebi da skinem verziju za Windows, nesto je manja, 93 MB. Nisam se dobro izracunao i veza je pukla na 88 MB. Da li je moguce da ne mogu nastaviti sa downloadom, vec moram sve ponovo ?????? Blago je reci da sam pop..........io. Da nema mogucnosti nastavka downloada u tako savremenom i hvaljenom browseru?????
Druže Tito skrenuli smo s puta, sad nas jebe i Kurta i Murta
 
Odgovor na temu

Ell Diablo
Beograd

Član broj: 39293
Poruke: 208
194.106.169.*



+18 Profil

icon Re: Sta je to sa browserima kao sto su Mozilla, Opera i Firefox20.07.2006. u 13:18 - pre 216 meseci
Pa ako nemas odgovarajuce ekstenzije,download na zalost neces moci da nastavis. E da bi ubuduce mogao,moras skinuti ekstenzije za firefox. Odes u tools,pa onda extensions pa kliknes na link. Za download ti je DTA manager, a imas i brdo raznih ekstenzija,slobodno skidaj sta tebi odgovara . Javi sta si uradio,pozzz.
 
Odgovor na temu

blaki
Kraljevo

Član broj: 9616
Poruke: 400
*.pat-pool.kv.sbb.co.yu.

Sajt: Kraljevo


+14 Profil

icon Re: Sta je to sa browserima kao sto su Mozilla, Opera i Firefox20.07.2006. u 21:48 - pre 216 meseci
Kod ovoga imam jedan problem. Kod mene je instaliran Firefox ver. 1.0.6. Sa njim pomenuti DTA manager ne moze raditi. E, sad, downlodovao sam ver. 2.5.0.4 tar.gz., naravno raspakovao, zezao se par sati, al nemam pojma kako istu da instalisem. Otprilike prethodno mi treba verzija 1.5. Da li sam u pravu???? Ne bih da skidam i ovu verziju, ako ne moram.

Inace sad je trenutno situacija ovakva: Kad startujem firefox iz KDE-a, startuje se ver 1.0.6, a mogu iz konzole startovati i verziju 2.0.5, iz direktorija gde je raspakovana, al ovo dvoje da povezem, nikako. Ne bi mi ni ovo bio problem, ali primecujem da kada sam instalisao pomenutu ekstenziju DTA u novoj verziji, sve je proslo OK, ali posle restarta te iste nove verzije ova ekstenzija se izgubila?

Pomazite.

Hvala unapred.
Druže Tito skrenuli smo s puta, sad nas jebe i Kurta i Murta
 
Odgovor na temu

random
Vladimir Vrzić
Beograd

Član broj: 85
Poruke: 3866
*.eunet.yu.

Sajt: www.last.fm/user/vrza


+4 Profil

icon Re: Sta je to sa browserima kao sto su Mozilla, Opera i Firefox20.07.2006. u 22:02 - pre 216 meseci
Ne postoji verzija 2.5.0.4. Verzija 2.0.5 takođe ne postoji. Poslednja verzija Firefoxa je 1.5.0.4. Raspakuj prosto novu verziju negde na disk (recimo u /opt/firefox) i napravi soft link do izvršnog skripta ("firefox") nove verzije u nekom direktorijumu u PATH-u (npr. /usr/local/bin), na primer:

# ln -s /opt/firefox/firefox /usr/local/bin/firefox


Staru verziju deinstaliraj, ili obezbedi da se putanja do nove verzije nalazi u PATH listi pre putanje do stare verzije.
int rand(void);

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.

Upali lampicu — koristi Jabber!
 
Odgovor na temu

blaki
Kraljevo

Član broj: 9616
Poruke: 400
*.pat-pool.kv.sbb.co.yu.

Sajt: Kraljevo


+14 Profil

icon Re: Sta je to sa browserima kao sto su Mozilla, Opera i Firefox21.07.2006. u 09:05 - pre 216 meseci
Sve je tacno. Jesam se nalupao gluposti, priznajem! Pretpostavljam da je prilikom downloada, obzirom da sam ga pokusao dva puta downlodovati sam program dodao broj dva, da bi razlikovao novi pokusaj downloada. Nije ni bitno. Hvala Randomu na objasnjenju. Uradjeno po njegovoj preporuci i sve funkcionise bez greske. Hvala jos jednom.
Druže Tito skrenuli smo s puta, sad nas jebe i Kurta i Murta
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Sta je to sa browserima kao sto su Mozilla, Opera i Firefox

[ Pregleda: 4680 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.