Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zašto na nekim divix filmovima nema titlova pokrenutim u smartvision dsn-820

[es] :: Multimedijalni uređaji :: zašto na nekim divix filmovima nema titlova pokrenutim u smartvision dsn-820

[ Pregleda: 3010 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zokbj

Član broj: 73667
Poruke: 6
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon zašto na nekim divix filmovima nema titlova pokrenutim u smartvision dsn-82009.11.2005. u 00:10 - pre 225 meseci
Zašto neki divix filmovi imaju titlove a neki nemaju ,a u kompjuteru imaju svi!U ćemu je problem?Probao sam snimiti na sve moguče načine npr.sa totalno istim naslovom na CD-u,ali nista.Smo da se pohvalim,imao sam i ja problema sa nadogradnjom,sve je potpuno blokiralo,ali sve je popravljeno pod garancijom.Kažu da je otišla procesorska ploča???
 
Odgovor na temu

acer
Rijeka

Član broj: 30810
Poruke: 13
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: zašto na nekim divix filmovima nema titlova pokrenutim u smartvision dsn-82013.11.2005. u 13:05 - pre 225 meseci
E sad sto se tiče ploče u to sumnjam da je otišlo,samo su ponovno fčešali ali preko konektora na ploči.
Što se tiče titlova ja imam isti player i dosad nisam imao nikad problema sa tiotlovima,ako postoje titlovi na cd-u player ih sam učita.
Koju verziju firmwarea imaš?
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: zašto na nekim divix filmovima nema titlova pokrenutim u smartvision dsn-820

[ Pregleda: 3010 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.